Компания Акустик Трафик Звукоизоляция, виброизоляция acoustic.ua - Aкустические материалы и Технологии
Facebook Instagram Pinterest

ЗАХИСТ ВІД ШУМУ І ВІБРАЦІЙ

ACOUSTIC TRAFFIC LLC | Україна, Київ, провулок Хрестовий, 8/9 | тел. +380 98 116 97 45
Про компанію

Компанія ACOUSTIC TRAFFIC LLC заснована в 1997 году. Основним напрямком діяльності компанії є архітектурно-будівельна акустика, в тому числі вирішення типових проблем звукоізоляції та акустики приміщень у промисловому та цивільному будівництві. 

На сьогоднішній день ACOUSTIC TRAFFIC є лідером ринку в області архітектурної акустики в Україні і також виконує проєктні роботи в Грузії, Вірменії, Молдові, Казахстані, країнах ЄС і в США.  

До складу компанії входить спеціалізоване акустичне проектне бюро та функціонує вимірювальна лабораторія архітектурної акустики, атестована ДП «Укрметртестстандарт».

В компанії ACOUSTIC TRAFFIC розроблена, впроваджена та застосовується система менеджменту якості, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.
Сертифікат видано акредитованим органом TÜV Rheinland Cert GmbH, Köln, Deutschland.

На основі розроблених фахівцями компанії акустичних проектів побудовані сотні об’єктів: бізнес-центри, житлові комплекси, готелі, торгово-розважальні центри, кінотеатри, студії звукозапису, ресторани, клуби, боулінги, спортивні споруди і тому подібне.

Розроблена в компанії методика віброізоляції важкого інженерного обладнання, промислових установок та фундаментів житлових будинків дозволяє успішно вирішувати найскладніші проблеми у галузі віброзахисту. 

Зовнішньоекономічний відділ компанії здійснює регулярне постачання в Україну звукоізоляційних та звукопоглинаючих матеріалів провідних європейських виробників. 

Власне виробництво звукоізолюючих кріплень, що реалізуються під торговою маркою "Vibrofix", дозволяє забезпечувати будівельні об'єкти сучасними звукоізоляційними матеріалами. Продукція виробництва компанії ACOUSTIC TRAFFIC LLC експортується до багатьох закордонних країн. Найти!
Дивіться також:

Матеріали, які пропонує компанія:

 - матеріали  для звукоізоляції
 - матеріали для віброізоляції
 - матеріали для корекції акустики приміщень


Акустичні послуги

Будівельні послуги

Виконані об'єкти

Контактна інформація