Будівельні послуги - Aкустические материалы и Технологии
Facebook Instagram Pinterest

ЗАХИСТ ВІД ШУМУ І ВІБРАЦІЙ

ACOUSTIC TRAFFIC LLC | Україна, Київ, провулок Хрестовий, 8/9 | тел. +380 98 116 97 45
Будівельні послуги
  
Звукоізоляція стіен, підлоги і стелі.
Інженерно-будівельний підрозділ компанії "ACOUSTIC" спеціалізується на виробництві монтажних видів робіт із звукоізоляції приміщень будь-якого призначення, віброізоляції інженерного обладнання, влаштування спеціальних акустичних конструкцій. 
Усі співробітники компанії – це висококваліфіковані фахівці з великим стажем робіт у профільній області. Накопичений досвід, знання специфічних вимог будівельної акустики, врахування сучасних дизайн-рішень в інтер'єрах, а також правильне застосування сучасних матеріалів дозволяють виконувати роботи з високою акустичною ефективністю. 
 
Ціни

Багато замовників вважають, що, знаючи базові розцінки будівельної компанії на окремі види робіт, можна легко самостійно визначити загальну вартість робіт. Але це не так. Коли Ви намагаєтеся підрахувати вартість монтажних робіт, потрібно пам'ятати про те, що існує ряд факторів, які не фахівцю складно врахувати. 
 
По-перше, необхідно врахувати всі види підготовчих робіт, які передують основним монтажним роботам. 
 
По-друге, треба пам'ятати про те, що на вартість кожної будівельної послуги впливає технічний стан приміщення, де відбуватимуться ремонтні роботи. 

По-третє, необхідно врахувати той факт, що реальні розміри Вашого приміщення можуть відрізнятися від тих, що вказані у довідці БТІ. 

По-четверте, ціни на монтажні роботи залежать від багатьох факторів, у тому числі від: 
- обсягу виконуваних робіт 
- складності робіт
- необхідної якості виконання 
- місця проведення робіт
- заданих термінів виконання
Терміни
           
Терміни завершення ремонту важливі не менше, ніж вартість ремонту та якість виконаних робіт. 
Чинники, що впливають на тривалість монтажних робіт: 
 
1. Наявність у замовника Технічного завдання або як мінімум чіткого уявлення про те, який кінцевий результат повинен бути досягнутий. Кожна додаткова зміна раніше прийнятого рішення призводить до збою ритму монтажних робіт. 
2. Підбір та узгодження акустичних матеріалів для декоративного фінішного оздоблення. Як показує практика, ця позиція впливає на загальну тривалість робіт. Не всі види декоративного акустичного оздоблення можуть бути доступні на складі постачальника. А терміни постачання спеціальних матеріалів становлять, як правило, 30-45 днів. 
3. Монтажні роботи з влаштування звукоізоляційних конструкцій ведуться настільки швидко, як це може дозволити технологічний процес. 
4. Деякі види монтажних робіт з влаштування звукоізоляційних конструкцій значно трудомісткіші порівняно з влаштуванням звичайних будівельних конструкцій. 
 
Гарантії
 
Основною гарантією робіт є сертифікована якість нашої продукції та багаторічна професійна репутація нашої компанії. Ми не беремося за роботи, які не в змозі виконати.
Гарантією ефективності проведення робіт є розробка Акустичного проекту, на підставі якого виконуються монтажні роботи, а також дані натурних акустичних вимірювань.
Ми надаємо гарантію на всі види монтажних робіт із звукоізоляції та акустичної обробки терміном на 12 місяців.
Ми гарантуємо конфіденційність кожному Замовнику, збереження майна, порядок та чистоту у приміщеннях.


Найти!

Плавающий пол в жилой квартире (Фотогид)